Нас відвідали:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні33
mod_vvisit_counterВчора157
mod_vvisit_counterЦього тижня642
mod_vvisit_counterМинулого тижня1053
mod_vvisit_counterЦього місяця1332
mod_vvisit_counterМинулого місяця3469
mod_vvisit_counterЗа весь час156795
Заходьте до нас:)
Інструктор з фізичної культури
PDF Друк e-mail

Ходити, щоб не хворіти

Тридцять років тому люди вирушали у справах пішки. Дорослі – на роботу або в магазин. Діти, особливо в сільській місцевості, ходили в школу за багато кілометрів. І це вважалося нормою. А ми? У найближчий магазин їдемо на машині. Готові простояти (просидіти) півгодини, щоб проїхати на громадському транспорті одну зупинку. Затори на дорозі стали невід’ємною частиною міського пейзажу.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Чи варто всі крижані доріжки посипати піском?

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Спорт для дошкільників

Заняття спортом корисні не лише для того щоб бути сильним, бадьорим, витривалим і гнучким – спорт загартовує характер, виховукє впевненість в собі, дисциплінованість, цілеспрямованість та вміння поступово досягати поставлених цілей.

Детальніше...
 
Фізкультура для дошкільнят PDF Друк e-mail

Фізична культура та спорт не лише сприяють гармонійному фізичному розвитку, а й формують здоровий спосіб життя. Тому не дивно, що більшість батьків усвідомлює важливість занять фізичною культурою або спортом для своєї дитини. Однак як зробити правильний вибір? Тут варто пам’ятати , що кожна дитина – індивідуальність, слід максимально враховувати її стан здоров’я, характер, уподобання. Дитина має отримувати від занять задоволення, лише тоді вони будуть максимально корисними.

Детальніше...
 
PDF Друк

Розпорядок дня та рухова активність дитини влітку

Літо – найсприятливіша пора року для фізичного розвитку дитини, зміцнення її здоров'я та загартовування. Тому на літо  батькам варто ретельно спланувати розпорядок дня дитини та організувати її рухову активність. При цьому доцільно врахувати, що більшість часу діти мають перебувати на свіжому повітрі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 3
Joomla 1.5 free design