Нас відвідали:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні28
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterЦього тижня442
mod_vvisit_counterМинулого тижня842
mod_vvisit_counterЦього місяця3382
mod_vvisit_counterМинулого місяця1886
mod_vvisit_counterЗа весь час151750
Заходьте до нас:)
Інструктор з фізичної культури
PDF Друк e-mail

Східна технологія  су-джок

Східні технології оздоровлення організму, зокрема терапія су-джок, наразі неабияк популярні в Україні. Гадаєте, вона зорієнтована лише на дорослих? Ні! У видозміненому вигляді цю здоров’язбережувальну технологію можна застосувати і в закладі дошкільної освіти. Ми помітили, що традиційні методи оздоровлення набридають дітям. Адже мало спонукати їх виконувати фізичні вправи, треба ще й зацікавити. У пошуку цікавих і водночас ефективних здоров’язбережувальних технологій ми звернули увагу на терапію су-джокТерапія су-джок підвищує захисні сили дитячого організму, фізичну й розумову працездатність, активізує психічні процеси, стимулює розвиток мовлення. Окрім того, вона зацікавлює дітей турбуватися про своє здоров’я. Ми впевнилися в цьому, переконайтеся і ви.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Правила безпеки житєдіяльності під час зимових розваг та ігор


Катання на санках, лижах, ковзанах не лише збагачує руховий досвід дошкільників, а й дає їм змогу активно відпочити в колі друзів та батьків.

Батьки мають знати, яких правил безпеки життєдіяльності слід дотримуватися, щоб не зіпсувати задоволення від катання.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Пізнавальні прогулянки вихідного дня

Сучасні батьки здебільшого так заклопотані буденними турботами, що мало дбають про організацію родинного дозвілля. Навіть якщо сім'ї вдається вибратися у вихідні на природу, то нерідко, кожен займається своїми справами. В той час як малятам, які більшість часу провадять у дитячому садку бракує батьківської уваги та піклування. Прекрасною можливістю поглибити спілкування із своєю дитиною, розвинути в ній спостережливість та бажання пізнання світу є спільні прогулянки вихідного дня.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Граємо у шашки з дошкільнятами

Сьогодні, в епоху інформаційних технологій, особливого значення набуває здатність швидко орієнтуватись у величезному потоці інформації, аналізувати її, робити логічні висновки. Сучасне життя вимагає від людини не шаблонних дій, а гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння розв’язувати різні проблеми. Дуже важливо виховати у дитини вміння концентрувати увагу, аналізувати ситуації та робити висновки. Одним із засобів, що сприяють розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шашки та шахи.

 

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Пальчикові ігри-вправи і корисні, і цікаві

Давно вже науково доведено, що рівень розвитку мовлення дитини прямо залежить від сформованості тонких рухів пальців рук, які сти­мулюють дозрівання нервової системи. Що ж відбувається, коли дитина виконує ритмічні рухи пальцями?

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 3
Joomla 1.5 free design