Нас відвідали:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні35
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterЦього тижня449
mod_vvisit_counterМинулого тижня842
mod_vvisit_counterЦього місяця3389
mod_vvisit_counterМинулого місяця1886
mod_vvisit_counterЗа весь час151757
Заходьте до нас:)
Музичний керівник
PDF Друк e-mail

Співаємо разом з дітьми

Науковці довели: те, що випущено дорослими з поля зору під час виховання дитини до семи років, пізніше компенсувати немож­ливо або дуже складно. Якщо душа дитини лишається «не ора­ною», у ній, як на кам’яному ґрунті, уже не проросте все те, що буде посіяне.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Колискова в житті сучасного малюка

Сьогодні, на жаль, сприймається як норма те, що батьки мало часу приділяють вихованню дітей, а роль домашнього вихователя виконує телевізор. Оскільки ж телевізійні передачі не фільтруються батьками, то діти виховуються на мультфільмах, фільмах, різноманітних шоу, які часто не те, що не несуть ніякої виховної ідеї, а, навпаки, завдають шкоди розумовому та психічному розвиткові малюків. Прикро, що деякі сучасні батьки усвідомлюють лише два свої обов’язки — нагодувати та гарно вдягнути дитину. Але цього зовсім недостатньо, аби дитина виросла порядною людиною, повноцінним громадянином.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Музичні інструменти власноруч

Діти охоче грають на різних предметах із побуту, що й казавти про чудернацькі музичні інструменти, змайстровані власноруч.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Вплив вокалотерапії на здоров’я дитини

Нині існує багато перспективних здоров'язбережувальних техно­логій, які можна використовувати в роботі з дітьми дошкільно­го віку. Однією з них є вокалотєрапія — лікування співом, під впли­вом якого в організмі людини виникають оздоровчі фізіологічні реакції — фонаційні вібрації життєво важливих органів. Вокалотерапія є однією зі складових активної музикотерапії, яка передбачає безпосередню участь людини в різних видах музичної діяльності.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Класична музика в мультиплікаційних фільмах

Особливий пласт музичної каз­ки нині формують мультиплікаційні фільми для дітей. Адже високоякіс­ний музичний мультфільм — це витвір мистецтва. Він має і задум, і мораль, і ло­гіку, зокрема й музичну, про що свідчить яскрава, легко пізнавана музика, яка ха­рактеризує того чи того персонажа.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2
Joomla 1.5 free design