Нас відвідали:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні34
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterЦього тижня448
mod_vvisit_counterМинулого тижня842
mod_vvisit_counterЦього місяця3388
mod_vvisit_counterМинулого місяця1886
mod_vvisit_counterЗа весь час151756
Заходьте до нас:)

ме

Квасун Лариса Стахівна - старша медична сестра. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії". Стаж роботи 32 роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чи потрібна медична довідка після кількаденної відсутності дитини в дитячому садку?


Відтепер, згідно нового Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, медична довідка для прийняття дитини до садка після тимчасової відсутності необхідна у разі перенесення нею інфекційного захворювання (надається закладом охорони здоров'я, в якому дитина перебувала під медичним наглядом) чи відсутності дитини протягом 7 та більше днів (ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»).

В інших випадках дітей дозволено приймати без медичних довідок, якщо немає явних ознак захворювання.

  
Як уберегтися від грипу PDF Друк e-mail

 

Збудником є вірус грипу серотипів А, В, С, що належать до родини ортоміксовірусів. Джерело інфекції - хвора людина з останніх годин інкубаційного періоду до 4-5 дня захворювання. Людина інфікується повітряно-крапельним та контактно-побутовим шляхами. Інкубаційний період становить від кількох годин до 3-х днів. Перші симптоми виникають раптово: сильний озноб, що змінюється жаром, різкий головний біль, температура тіла підвищується до 39-40градусів. Опісля розвивається біль за грудною кліткою, дере в горлі, на другий-третій день захворювання з"являється сухий кашель, закладає ніс. Специфічна профілактика - це щеплення інактивованою, живою або субодиничною вакцинами. Вакцинацію проводять не пізніше ніж за два місяці до передбачуваного початку  епідемії.

Як уберегтися від грипу під час епідемії

Пам’ятка для батьків

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Особливості карантинних заходів за різних захворювань

Якщо Ви виявили в дитини ознаки інфекційного захворювання, слід не лише одразу звернутись за медичного допомогою, але й вжити заходів,щоб обмежити контакти хворої дитини із здоровими. Адже спалахи дитячої захворюваності залежать не лише від «сезонних епідемій» , але й від свідомих та послідовних дій дорослих.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Бобові в дитячому раціоні

Родина бобових надзвичайно різноманітна. До неї належать не лише відомі нам горох, квасоля, сочевиця, боби та соя, а й чина, нут, маш, арахіс, вігна й какао-боби.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Цитрусові в раціоні дошкільників

Вітамін С не виробляється організмом людини, тому має надходити до нього з їжею щодня. Найвідомішим джерелом цього вітаміну є цитрусові. Вони зберігають вітамін С протягом тривалого часу, хоча більшість фруктів втрачають його після одного-двох місяців зберігання. Оскільки сезон цитрусових вже в розпалі, рекомендуємо включити ці фрукти до раціону дошкільників.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 4
Joomla 1.5 free design