Оголошення!

Шановні батьки, повідомляємо вас про те, що відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС м. Рівного наш заклад відновлює роботу з 30.09.2020р. в умовах карантину згідно з "Протиепідемічними заходами у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Шановні педагоги, працівники

закладу дошкільної освіти №45 !

Вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським Днем дошкілля.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Вихователь - у цьому слові сконцентровано вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі - прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини. Бути вихователем - це справжнє мистецтво обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка всім працівникам закладу дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість , наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте маленьких громадян України - майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Міцного здоров'я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше - відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

Нехай ця осінь золота,

Вам подарує вік щасливий.

Щоб не згасала доброта,

Здоров'я, радощі і сила.

Щоб ваш важкий, почесний труд

Був плідним, як багата осінь.

І кожен день що йде новий,

Хай тільки щастя вам приносить.

УВАГА !

Відповідно до рішення комісії з ТЕБ і НС м.Рівного від 15.09 2020р. у зв'язку з виявленими випадками захворювання працівників на COVID-19, заклад призупиняє свою роботу на 14 днів, з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби.

Оголошення!

Шановні батьки, повідомляємо вас про те, що з 1 вересня дитячий садок продовжує працювати  в умовах адаптивного карантину відповідно до "Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Прийом дітей буде здійснюватися першочергово для працюючих батьків. Для відвідування дитиною закладу необхідно надіслати на електрону пошту садка довідку від сімейного лікаря про стан здоров'я та епідоточення дитини. Ранковий прийом з температурним скринінгом буде проводитися з центрального входу від ЗОШ №1 медичною сестрою.

Батьки новопоступаючих дітей заздалегіть мають принести медичній сестрі копію форми №063(щеплення). Новоприбулі дітки будуть прийматися поступово. Номер групи, прізвище, ім'я, по-батькові вихователів можна дізнатися у чергового закладу.

Просимо дотримуватися карантинного режиму: бути в масках, дотримуватися дистанції.

Шановні батьки!

З 20.07.2020р. наш заклад відновлює роботу в тестовому режимі. Упродовж тестового періоду будуть відкриті три зведених групи для дітей дошкільного віку. Прийом дітей в ЗДО буде здійснюватися при наявності електронної медичної довідки, перевага надається дітям, двоє батьків які працюють, а сім'ї проживають виключно в місті Рівному.

Батькам обов'язково дотримуватися карантинного режиму(бути в масках), дотримуватись дистанції згідно позначок.

«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 6