Нас відвідали:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора113
mod_vvisit_counterЦього тижня317
mod_vvisit_counterМинулого тижня686
mod_vvisit_counterЦього місяця1570
mod_vvisit_counterМинулого місяця4176
mod_vvisit_counterЗа весь час193821
Заходьте до нас:)
Новини

"Мої права та обов'язки"

З  7 по 11 грудня 2020року в нашому закладі проходив Тиждень правового виховання "Мої права та обов'язки". Основними завданнями якого було: забезпечити дошкільників знаннями про права, обов’язки та свободи дітей, відомостями про правові норми; орієнтування на загальнолюдські моральні цінності; формування активних громадських позицій на основі усвідомлення себе як особистості. Упродовж всього тижня педагогами проводились заняття, ігри, бесіди на правову тематику, також розігрувалися та аналізувалися ситуації, які характеризують порушення прав дітей і закріплюють їх обов’язки, а свої права на щасливе дитинство дошкільнята відтворили в малюнках, які представленні на виставках в групах.

Дитина в будь-якому віці має рівні з дорослими права на власну думку і вчинки, які повинні дотримуватися і не порушуватися. Педагоги і батьки вкладають в свідомість дітей образи дружби, миру, солідарності, доброти для правового виховання дошкільників – закладають фундамент для розвитку нового свідомого, миролюбного покоління.

Хоч ми малі, ще дошкільнята, та в нас закон є і права.

І ми навік запам'ятали із декларації слова:

Всі діти вільні і всі рівні, і треба всім нам дружно жить.

Тож ми ще змалечку вчимося всіх поважати і любить.

Фотозвіт:

Детальніше...
 

Шановні батьки!

23 листопада 2020р. наш заклад тимчасово припиняє роботу відповідно до наказу управління освіти № 304-осн. від 17.11.2020р.

Відновлення роботи закладу - 24 листопада 2020р.

 

"Знаєш правила дорожні - тоді в путь рушати можна"

З 09.11 - 13.11.2020р. у нашому закладі було проведено "Тиждень безпеки дорожнього руху" на тему "Знаєш правила дорожні - тоді в путь рушати можна".

Метою проведення є поліпшення якості освітнього процесу з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою і сприяла  повторенню, вивченню та закріпленню знань правил дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху завершився, але вихователі  і надалі будуть проводити роботу по закріпленню правил поведінки, адже безпека вихованців - одне з головних завдань у роботі  закладу дошкільної освіти.

Правила руху вивчаєм завжди,

щоб не потрапити нам до біди!

Фотозвіт:

Детальніше...
 

Шановні батьки!

26 жовтня 2020р. наш заклад тимчасово припиняє роботу відповідно до наказу управління освіти № 271-осн. від 21.10.2020р.

Відновлення роботи закладу - 27 жовтня 2020р.

 

Оголошення!

Шановні батьки, повідомляємо вас про те, що відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС м. Рівного наш заклад відновлює роботу з 30.09.2020р. в умовах карантину згідно з "Протиепідемічними заходами у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2
Joomla 1.5 free design